Oferta fryzjer Beach Waves

Beach Waves

Efekt fal prosto z plaży to trend obecny na najgorętszych pokazach mody.

Czytaj więcej

Ta usługa to prawdziwa innowacja, wymagająca dwóch szybkich etapów. Pierwszy etap polega na zastosowaniu odpowiednio dobranego do włosów lotionu, który w zależności od rodzaju aplikuje się na 10-15 minut. Drugim etapem jest zastosowanie neutralizatora, który nie wymaga czasu trzymania!

Steampod

L’Oréal Professionnel i Rowenta Salon Electricals prezentują przełomową usługę ultra pielęgnacyjnej stylizacji włosów dostępną wyłącznie w salonach. Efekt włosów ekstremalnie wygładzonych z olśniewającym blaskiem.

Czytaj więcej
Pielęgnacja włosów w Krakowie - Steampod

STEAMPOD KREM WYGŁADZAJĄCY

Produkt z pro keratyną aktywowaną parą. Do stosowania z urządzeniem do pielęgnacyjnej stylizacji Steampod.

 • RODZAJ WŁOSÓW
  Dostępny dla włosów naturalnych lub lekko uwrażliwionych oraz dla włosów uwrażliwionych lub mocno uwrażliwionych.
 • EFEKT
  Ochrona włosów przed działaniem wysokiej temperatury. Pro keratyna osadza się na włóknie włosa, włos jest wygładzony i odbudowany. Włosy łatwo poddają się stylizacji, w efekcie można uzyskac spektakularny efekt wygładzenia i intensywnej pielęgnacji.
 • TECHNOLOGIA
  Pro keratyna zawarta w kremie Steampod osadza się na włóknie włosa, pod wpływem pary wnika do wnętrza włosa, tym samym odbudowuje i chroni włosy dzięki uzupełnianiu ubytków naturalnego budulca włosów. Formuły są aktywne dzięki działaniu pary w trakcie stosowania prostownicy Steampod.

 

STEAMPOD SERUM ODBUDOWUJĄCE

 • RODZAJ WŁOSÓW
  Włosy bardzo mocno uwrażliwione
 • EFEKT
  Stosuj serum odbudowujące na końcówki i najbardziej uwrażliwione partie włosów jako produkt do wykończenia i utrwalenia efektu.
 • TECHNOLOGIA
  Formuła wzbogacona olejkiem z awokado i olejkiem z pestek moreli.

 

STEAMPOD URZĄDZENIE DO PROFESJONALNEGO UŻYTKU W SALONIE

Moc pary & pro keratyny dla ultra pielęgnacyjnej stylizacji. Spektakularny efekt wygładzenia i intensywnej pielęgnacji.

 • RODZAJ WŁOSÓW
  Wszystkie rodzaje włosów.
 • EFEKT
  Efekty, które dotychczas wydawały się nieosiągalne stają się możliwe. Z każdym użyciem coraz bardziej wygładzone i odbudowane włosy. W zależności od zamierzonego rezultatu włosy mogą być natychmiastowo ekstremalnie wygładzone z efektem olśniewającego blasku, jak również mogą zyskać efekt naturalnego i elastycznego looku. Ciesz się długotrwałym rezultatem i poproś swojego fryzjera o wykonanie usługi Steampod.
 • SPOSÓB UŻYCIA
  Do profesjonalnego użytku przez fryzjera w salonie fryzjerskim.
Koloryzacja włosów w Krakowie

Hair chalk

 • 8 WYJĄTKOWYCH KOLORÓW
 • SZYBKA I PROSTA APLIKACJA
 • BEZ KONIECZNOŚCI WCZEŚNIEJSZEGO ROZJAŚNIANIA WŁOSÓW
 • PRODUKT ZMYWALNY PRZY POMOCY SZAMPONU*

*Test instrumentalny. Kolor utrzymuje się średnio od 2 – 6 myć w zależności od ilości użytego produktu i jakości włókna włosa.

Czytaj więcej

PRZYGOTOWANIE

> Aby uzyskać lepszy efekt, stosuj na umyte włosy. Uczesz włosy zgodnie z pożądanym efektem. Stosuj rękawice ochronne oraz ręcznik, aby uniknąć pobrudzenia rąk i ubrań.
> Mocno wstrząśnij butelkę HairChalk przed każdym zastosowaniem produktu.
> Wlej wybrany kolor HairChalk do miseczki bez mocnego naciskania na butelkę. Nie wypełniaj całej miseczki, wystarczy pokryć jej dno, w razie potrzeby dolać produkt. Przygotuj aplikator poprzez umieszczenie pianki na końcu uchwytu.
Sugestia:
> Używaj mniejszej pianki dla malowania cieńszych pasemek.
> Używaj większej pianki dla malowania grubszych pasm np. do ombre.

APLIKACJA

> Wybierz pasmo włosów, a następnie używając pianki, nakładaj kolor równomiernie z góry na dół na wybranej powierzchni. Zacznij od małej ilości produktu. W razie potrzeby, nałóż większą jego ilość.
> Uwaga: Jeśli zostanie zastosowane za dużo produktu, kolor może się utrzymywać dłużej niż 2 mycia.
> Zaczekaj aż produkt wyschnie – od 30 sek. do 1 min. Wyodrębnij w dłoniach pokolorowane pasmo i rozczesz je dokładnie grzebieniem, aby rozdzielić poszczególne włosy.
> Dla uzyskania równomiernego koloru, rozczesz pasmo grzebieniem jeszcze przed wyschnięciem produktu. Dla bardziej błyszczącego efektu oraz jak najbardziej naturalnego uczucia w dotyku, rozczesz kolorowe pasma okrągłą szczotką oraz wysusz suszarką. Użyj odpowiednich produktów do stylizacji, dla otrzymania pożądanego efektu.
> Jeśli chcesz korzystać z prostownicy, bądź Steampod, użyj tych narzędzi przed nałożeniem HairChalk . Ich użycie po nałożeniu HairChalk może przedłużyć trwałość koloru.
> W przypadku kontaktu z oczami, należy natychmiast przemyć je wodą.
Sugestia:
Jak w przypadku każdego produktu makijażowego, HairChalk może brudzić. Sugerujemy również użycie do nakładania HairChalk dedykowanych do tego narzędzi (miseczki, pianki, grzebienia, szczotki). Aby usunąć pozostałości koloru, wykorzystane narzędzia należy po każdym użyciu natychmiast przemyć wodą.

USUWANIE

> HairChalk usuwa się za pomocą szamponu*.
> Aby szybciej usunąć produkt, należy zastosować szampon na suchych włosach i wypłukać pokolorowane pasmo.
> Do usunięcia produktu w salonie polecamy szampon Optimiseur Platino.

*Utrzymuje się średnio od 2 do 6 myć w zależności od ilości zastosowanego produktu i rodzaju włosów.

Absolute Repair Lipidium

Absolut Repair Lipidium to nowa usługa opracowana przez ekspertów marki L’Oréal Professionnel, która przeznaczona jest do intensywnej odbudowy bardzo zniszczonych włosów

Czytaj więcej
Pielęgnacja włosów - SalonKreator.pl

Produkty używane podczas zabiegu nastawione są głównie na odbudowę warstwy lipidowej włosów, którą często usuwamy z włosów poprzez systematyczne rozjaśnianie i prostowanie. Kuszący fakt, że efekty zabiegu są niemal natychmiastowe.

 

Pierwszy etap to dokładne, a przy tym delikatne oczyszczenie włosów Szamponem Błyskawicznie Regenerującym z serii Absolut Repair Lipidium, odsączenie nadmiaru wody oraz rozczesanie włosów i podzielenie ich na pasma.

 

Następnie w poszczególne pasma zostaje wtarty Primer Repair Lipidium, czyli preparat, który oddziałuje na wszystkie warstwy włosa i odbudowuje je od nasady aż po końce, a co za tym idzie przygotowuje włosy do przyjęcia pozostałych preparatów, tj. ampułki i maski. Primer bogaty jest między innymi w ceramidy i fitokeratynę, które tymczasowo uzupełniają ubytki we włóknie włosa, a także kwas mlekowy, który działa nawilżająco i kondycjonująco. Składniki aktywne zawarte w rozprowadzonym koncentracie zostały wprasowane w głąb włosów specjalną prostownicą parową – L’Oréal Professionnel & Rowenta Salon Steam Pod.

 

Kolejny etap to ponowne umycie Szamponem Błyskawicznie Odbudowującym Absolut Repair Lipidium oraz rozprowadzenie ampułki w sprayu Power Repair Lipidium.

 

Przedostatni etap to nałożenie Maski Błyskawicznie Regenerująca z serii Absolut Repair Lipidium, której zadaniem jest nawilżenie i odżywienie włosów.

 

Ostatnim etapem jest spłukanie maseczki, suszenie i modelowanie. Końcówki włosów zabezpiecza się przed zniszczeniami za pomocą dwufazowego serum Sealing Repair Lipidium. Po wysuszeniu włosów, aby wzmocnić działanie serum i uzyskać efekt gładkich włosów stosuje się wyprostowanie prostownicą parową.

 

Przewidywany czas całego zabiegu to ok. 60 minut